Nárazníky a diely HERTH+BUSS
HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50290092- Top 38
HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50290092
- HERTH+BUSS
Bezpecnostne prevedenie: pre poistny pasik Bezpecnostne prevedenie: pre zaistenie skrutiek Napätie do [V]: 32 Veľkosż prúdu do [A]: 125 Vzdialenosż čapov (mm): 30 Rozmer...
HERTH+BUSS ELPARTS Príchytka 50267103
Obal konektoru HERTH+BUSS ELPARTS 50290023 50290023Obal konektoru HERTH+BUSS ELPARTS 50290023 50290023
- HERTH+BUSS
Číslo výrobku: 50290023 Zjednodušené číslo výrobku: 50290023 OEM čísla (originálne čísla automobilky): BMW 8 364 399 (8364399) MERCEDES-BENZ A 000 546 65 41...
Oprava súprava, vedenie trysky stieračov HERTH+BUSS ELPARTS 54271026066Oprava súprava, vedenie trysky stieračov HERTH+BUSS ELPARTS 54271026066
- HERTH+BUSS
Číslo výrobku: 54271026066 Zjednodušené číslo výrobku: 54271026066 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
HERTH+BUSS ELPARTS Príchytka 50267050
HERTH+BUSS ELPARTS Zástrčka 51305520
HERTH+BUSS ELPARTS Zásuvka 51305127
HERTH+BUSS ELPARTS Zástrčka 51305527
HERTH+BUSS ELPARTS Zástrčka 51305636
HERTH+BUSS ELPARTS Sada poistiek 50296116066
HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50390431HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50390431
- HERTH+BUSS
Bezpecnostne prevedenie: pre standardnu plochu poistku DIN/ISO: 72581/3C Napätie do [V]: 32 Veľkosż prúdu do [A]: 15 Materiál: Polyamid 6.6 Doplnkový tovar/ Dopňujúca...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277211HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277211
- HERTH+BUSS
Číslo dielu: 51277211 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI: 000 979 165 AUDI: 000 979 165 E VW: 000 979 165 VW: 000 979 165 E VAG: 000 979 165 VAG: 000 979 165 E
HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50290095HERTH+BUSS ELPARTS Držiak poistky 50290095
- HERTH+BUSS
Bezpecnostne prevedenie: pre standardnu plochu poistku Veľkosż prúdu do [A]: 30 Napätie do [V]: 32 Prierez [mm?]: 2,5 DIN/ISO: 72581/3C Doplnkový tovar/ Dopňujúca...
HERTH+BUSS ELPARTS Zásuvka 56394350
HERTH+BUSS ELPARTS Obal konektoru 70511128HERTH+BUSS ELPARTS Obal konektoru 70511128
- HERTH+BUSS
Pripojovací závit: M 24 x 1 Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2: s kablom Dlzka kabla [m]: 2,5 Spôsob montáże: pripraveny pre montaz Referen??n?? ????sla: 70511127,...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277203HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277203
- HERTH+BUSS
Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco JPT Typ zástrčky: plocha zastrcka silný: 2,8 Materiál izolácie vedenia: Silikon Prierez kábla [mm?]: 0,75 Vyska zasuvky [mm]: 0,8 Dĺżka káblu...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277204HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277204
- HERTH+BUSS
Prierez kábla [mm?]: 0,5 Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco MCP 2,8 Obmedzenie výrobcu: Delphi DCK 2,8 Dĺżka káblu [mm]: 300 Typ zástrčky: plocha zastrcka silný: 2,8 Vyska...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277205HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277205
- HERTH+BUSS
Prierez kábla [mm?]: 0,75 Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco MCP 2,8 Obmedzenie výrobcu: Delphi DCK 2,8 Dĺżka káblu [mm]: 300 Typ zástrčky: plocha zastrcka silný: 2,8 Vyska...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277206
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277207HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277207
- HERTH+BUSS
Prierez kábla [mm?]: 0,75 Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco MQS Dĺżka káblu [mm]: 300 Typ zástrčky: plocha zastrcka silný: 0,6 Materiál izolácie vedenia: Silikon Povrch:...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277208HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277208
- HERTH+BUSS
Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco MT II Typ zástrčky: plocha zastrcka Materiál izolácie vedenia: Silikon silný: 1,6 Vyska zasuvky [mm]: 0,8 Prierez kábla [mm?]: 0,5 Dĺżka...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277209HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277209
- HERTH+BUSS
Obmedzenie výrobcu: AMP Tyco MT II Typ zástrčky: plocha zastrcka Materiál izolácie vedenia: Silikon silný: 1,6 Vyska zasuvky [mm]: 0,8 Prierez kábla [mm?]: 0,75 Dĺżka...
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277212HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277212
- HERTH+BUSS
Číslo dielu: 51277212 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI: 000 979 020 AUDI: 000 979 020 E VW: 000 979 020 VW: 000 979 020 E VAG: 000 979 020 VAG: 000 979 020 E
HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277213HERTH+BUSS ELPARTS Kábel na opravu 51277213
- HERTH+BUSS
Číslo dielu: 51277213 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI: 000 979 132 AUDI: 000 979 132 E VW: 000 979 132 VW: 000 979 132 E VAG: 000 979 132 VAG: 000 979 132 E